Powtórka przed egzaminami z matematyki

Z myślą o uczniach, którzy realizują program nauczania poza szkołą, zespół Pi-stacji co roku prowadzi webinary powtórkowe dla ósmoklasistów i maturzystów. Tu znajdziesz linki do zaplanowanych wydarzeń oraz kopie archiwalne. Tak jak wszystkie zasoby projektu Pi-stacja, są one dostępne za darmo.

Spis treści – kliknij, aby przeskoczyć

Webinary przygotowujące do tegorocznych egzaminów

Ósmoklasiści 2021

Maturzyści 2021

Webinary archiwalne (lecz wciąż aktualne)

Webinary dla ósmoklasistów 2020 – Matematyka

Playlista wszystkich zapisów z 2020 roku: https://www.youtube.com/playlist?list=PLef0yBMrEiIjjPk2sBjZuthHbjcKFR3yd

Webinary dla ósmoklasistów 2019 – Matematyka

Webinary dla ósmoklasistów 2018 – Matematyka

Webinary dla maturzystów 2020 – Matematyka (poziom podstawowy)

Playlista wszystkich zapisów: https://www.youtube.com/playlist?list=PLef0yBMrEiIhPsREkdAxUOceLlhFcJe48

Webinary dla maturzystów 2019 – Matematyka (poziom podstawowy)

Inne zasoby

Dla ósmoklasistów

Jeśli chcesz się sprawdzić, rozwiąż interaktywne wersje arkuszy egzaminacyjnych z poprzednich lat, opublikowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną – znajdziesz je w materiale „Egzamin ósmoklasisty – interaktywne arkusze egzaminacyjne".

Więcej „pewniaków” egzaminacyjnych dla ósmoklasistów w artykule: Powtórka last minute przed egzaminem.

Z myślą o ósmoklasistach w 2020 roku przygotowaliśmy także próbny arkusz egzaminacyjny, składający się całkowicie z nowych zadań, nie pochodzących z poprzednich egzaminów. Do próbnego egzaminu ósmoklasisty z Pi-stacją przystąpić mogli wszyscy chętni, bez opłat, bez rejestracji i podawania danych. Nasz egzamin cieszył się ogromną popularnością, przystąpiły do niego tysiące uczniów. Szczegóły znajdziesz tu: Próbne egzaminy z Pi-stacją.

Dla maturzystów

Z myślą o maturzystach w 2020 roku przygotowaliśmy próbny arkusz egzaminacyjny, składający się całkowicie z nowych zadań, nie pochodzących z poprzednich egzaminów. Do próbnej matury z Pi-stacją przystąpić mogli wszyscy chętni, bez opłat, bez rejestracji i podawania danych. Odzew przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Naszą próbną maturę napisało kilkadziesiąt tysięcy uczniów. Szczegóły znajdziesz tu: Próbne egzaminy z Pi-stacją.

Aktualności i informacje o darmowych zasobach do nauki matematyki znajdziesz także na fanpage’u projektu: Facebook.com/PistacjaMatematyka. Zasubskrybuj Pi-stację!

kombinatoryka, rachunek prawdopodobieństwa, logarytmy